brisa partvendo ile anlaştı

Brisa’nın Yedek Parça Tedariği Partvendo’ya Emanet

OtoPratik ve ProPratik mağazalarının servis hızı ve kalitesi Partvendo ile bir üst noktaya taşındı

Türkiye lastik sektörü lideri Brisa, OtoPratik ve ProPratik servis noktalarında yedek parça tedariği için bu alanda hizmet sunan e-ticaret platformu partvendo.com ile anlaştı. 360 derece değer sağlama misyonuyla faaliyetlerini sürdüren Brisa, bu anlaşma ile iş ortaklarının servis hızı ve kalitesini güçlendirme fırsatı sunuyor.

Brisa, OtoPratik ve ProPratik servis noktalarında yedek parça tedariği ihtiyaçları için Türkiye’nin hızla büyüyen online otomotiv yedek parça platformu partvendo.com ile anlaştı.

Partvendo.com işbirliği ile binek ve hafif ticari araçlara yönelik OtoPratik ve ticari araç filolarına yönelik ProPratik mağazaları, özel bir servis yazılımı üzerinden avantajlı fiyatlarla yedek parça temin edebiliyor, ürünleri tek tuşla karşılaştırabiliyor ve aradıkları parçanın tüm bilgilerine tek bir ekrandan hızlı ve kolayca ulaşabiliyorlar. Stok bilgilerine de anında ulaşılmasını sağlayan sistem sayesinde Brisa’nın iş ortakları internet üzerinden kolayca ürün siparişi veriyor ve güvenli ödeme sistemi ile ödemelerini yapıyorlar.

Bu anlaşma ile iş ortaklarına yedek parça yönetimini daha hızlı, rahat ve kârlı bir ortamda sunduklarını belirten Brisa Perakendecilik Direktörü Oğuzhan Avdan “Otomotiv yedek parça tedariklerini servis noktaları ile buluşturan bir e-platform olan Partvendo ile yaptığımız anlaşma sayesinde iş ortaklarımız en uygun fiyat avantajına sahip ürünü, hızlı ve kolay bir şekilde temin edebilecek. Bu da sağladığımız yüksek müşteri memnuniyetini daha da artırmamıza olanak sunacak. Hedefimiz yenilikçi fikirler ve uygulamalarla tüm paydaşlarımıza değer sunmaya ve onların ‘ilk tercihi’ olmaya devam etmek” dedi.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen e-ticaret siteleri arasında yer aldıklarına dikkat çeken Partvendo Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Öztuna ise “Türkiye’nin En Kapsamlı Otomotiv Yedek Parça Sitesi” sloganıyla binek otomobiller, hafif ticari araçlar ve ağır vasıtaların yedek parça tedariğinde çözüm ortağı olan partvendo.com, bu kapsamda 300’ü aşkın markanın 1 milyondan fazla ürün çeşitini kullanıcılarına sunuyor. Brisa ile yaptığımız stratejik işbirliği kapsamında amacımız OtoPratik ve Propratik servis noktalarına en geniş ürün portföyünü, en uygun fiyatla, en yüksek bulunabilirlikle ve en hızlı şekilde ulaştırmak. Güçlü tedarikçi ağımız, son teknoloji otomotiv aftermarket çözümlerimiz ve dinamik lojistik altyapımız ile tüm servis noktalarına değer yaratmaya odaklanacağız” diye konuştu.


Brisa hakkında:

Dünyanın en büyük lastik üreticisi Bridgestone ile Sabancı Holding’in ortak kuruluşu olan Brisa, Türkiye lastik endüstrisinin lideridir. Brisa’nın kökleri, Sabancı Holding ve ortaklarının girişimiyle 1974 yılında kurulan Lassa ile atılmıştır. Lastik sektöründe dünyada yaşanan gelişmelere paralel olarak; 1988 yılında Sabancı Topluluğu ile Bridgestone Corporation arasında gerçekleşen ortaklık sonucunda, Brisa bugünkü adını almıştır ve 25 yılı geride bırakmıştır.
1993 yılında ilk Ulusal Kalite Ödülü’nü kazanan Brisa, 1996 yılında da iş mükemmelliği konusunda gösterdiği üstün performans sonucu Avrupa Kalite Büyük Ödülü’nü kazanan ilk Türk şirketi olmuştur. Brisa, bugün Avrupa’nın yedinci büyük lastik üreticisi konumundadır. Brisa Kocaeli Üretim tesisleri, 361.000 metrekareye ulaşan kapalı alanıyla, dünyanın tek çatı altındaki en büyük lastik fabrikalarından biridir. Bu tesis, aynı zamanda, Bridgestone’un dünya üzerindeki en önemli üretim üslerinden biri olma özelliğini de taşımaktadır. Brisa, Aksaray Organize Sanayi Bölgesi’nde kuracağı 4,2 milyon adet lastik üretim kapasitesine sahip yeni üretim tesisini 2018 yılında devreye almayı planlamaktadır.

Türk ekonomisine olduğu kadar ülkenin toplumsal gelişimine de önem veren Brisa, sürdürülebilirlik faaliyetlerini çevresel, ekonomik ve toplumsal açıdan ele almaktadır. Biyoçeşitliliğe katkıda bulunduğu “Turnalar Hep Uçsun”, eğitime katkısını ortaya koyduğu “Brisa Mensupları Öğrenimi Destekleme Derneği”, trafikte emniyetli sürüşe katkı sağladığı “Lassa Yola Sağlam Çık” ve kültürel bir değer olan “Brisa Müze” bu anlamda ön plana çıkan projeler arasında yer almaktadır.

“Yolculuğunuzun Geleceğini Tasarlıyoruz” vizyonuyla çalışmalarını sürdüren Brisa, bir sanayi şirketinden inovasyon şirketine dönüşümünü hızla devam ettirmektedir. Brisa, sürdürülebilirlik vizyonundan aldığı ilham ve inovasyon anlayışıyla, fosil yakıt kullanmadan yalnızca güneş enerjisiyle çalışan “Solar Impulse”ın dünya çevresinde yaptığı yolculuğun Türkiye Resmi Partneri olmuştur.

2016 yılında “Türkiye’nin lastik markası” Lassa’nın 42’inci yılını kutlayan Brisa, Bridgestone, Lassa, Dayton, Kinesis, Firestone lastik markaları, Bandag kaplama markası, Energizer akü markası, OtoPratik, Propratik, Lastiğim, Lastik Vs ve Speedy satış noktaları, Lastik.com.tr online lastik satış sitesi, Mobilfix ticari araç filolarına yerinde bakım sağlayan mobil bakım servisi, Probox ve Bridgestone Box mobil satış ve hizmet noktası ve Lastik Oteli lastik saklama hizmetiyle Türkiye’ye değer kazandırma kararlılığındadır.
www.brisa.com.tr

partvendo.com hakkında:

Her marka ve modeldeki binek otomobiller, hafif ticari araçlar ve ağır vasıtalar için “All-in-one” konsepti ile yedek parça tedarik çözümleri sunan partvendo.com; araç sahiplerinden, zincir servislere kadar geniş bir yelpazeye hizmet veriyor. Otomotiv yedek parça konusunda hem B2B hem B2C olarak hizmet verebilen bir platform özelliğine sahip olan partvendo.com’un ürün yelpazesinde yedek parçanın yanısıra lastik, yağ, akü, araç bakım ve aksesuar gibi tamamlayıcı ürünler de yer alıyor.

Yedek parçada dünyanın en kapsamlı katalog çözümlerini kullanan partvendo.com, kullanıcı dostu tasarımı ile de dikkat çekiyor. Site üzerinden ister orijinal, ister parça üreticisine ait yedek parça numarası ile, ister araç marka, model ve donanım bilgilerini girerek, ister motor kodu ya da parça tanımını girerek doğru parçaya kısa sürede ulaşmak mümkün. Muadil ürün fiyatlarının ve stok bilgilerinin de anlık olarak sorgulanabildiği partvendo.com’da güvenli ödeme sistemleri sayesinde kredi kartı veya havale/EFT ile kolayca ödeme yapılabiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir